ثبت شرکت را به طور مستقیم و بی واسطه به وکلای خود بسپارید. تنها با یک تماس با شماره ما و یا ارتباط آنلاین ضمن بهره مندی از مشاوره ثبت شرکتها، اطلاعات لازم در خصوص هزینه ثبت شرکت، مراحل ثبت شرکت و مدارک ثبت شرکت را کسب و به راحتی و با اطمینان خاطر امور ثبتی خود را به ما بسپارید.

گروه حقوقی وکیل برند متشکل ازگروه مجربی از وکلا ، حقوقدانان و کارشناسان خبره. همراه با دانش و تجربه کافی و وافی و تیم حقوقی توانمند و پای بند به اصول اخلاق حرفه ای. با هدف دسترسی راحت صنعتگران و بازرگانان عزیز شکل گرفت تا منجر به کاهش مسئولیت های یک مدیر فعال. و جلوگیری از اختلافات و اتلاف وقت و هزینه و همچنین داشتن فرصت بیشتر جهت حفظ منافع شرکت گردد.
این موسسه علاوه بر ثبت شرکت، در کلیه خدمات حقوقی و اداری مربوط به شرکتها. نظیر ثبت برند، طرح صنعتی، اخترع و اخذ انواع مجوز و کارت بازرگانی در کنار شما عزیزان خواهد بود.

ثبت شرکت
ثبت شرکت در تهران
چرا وکیل برند

سریع

با توجه به اهمیت زمان، گروه وکیل برند با داشتن تخصص، مهارت و تجربه بالا. خدمات ثبتی شرکتهای شما را در کوتاهترین زمان ممکن به سرانجام خواهد رساند.

مطمئن

به دلیل عدم واسطه گری، هزینه انجام خدمات به صورت منصفانه و شفاف. پس از اتمام فرایند خدمات ثبتی اخذ خواهد شد.

آنلاین

با توجه به مشغله مدیران محترم شرکت ها و صاحبان مشاغل، امکان دریافت کلیه خدمات به صورت غیر حضوری و آنلاین وجود دارد.

مشاوره ثبت شرکت

با بهره گیری از مشاوره تخصصی وکیل برند در ثبت شرکت خود. بهترین مسیر را پیش روی خود قرار دهید. بدون شک تحول و تغییر قوانین و آیین نامه ها مشاوره ثبت شرکت را ضرورتی اجتناب ناپذیر می نماید.

خوشبختانه تکنولوژی ارتباطات امکان ارتباط با مشاور ثبتی شرکتها و بهرمندی از آن را فراهم نموده است. این مجموعه سعی نموده در بستر ارتباطات آنلاین خدمات مشاور ثبتی خود را پیش روی متقاضیان قرار دهد. شما می توانید با کلیک بر روی آیکون مشاوره آنلاین به راحنی به مشاور مربوطه متصل شوید. و یا از طریق شماره تماس تلفنی با خط ویژه ۴۴۴۰۵۰۱۶ از خدمات مشاوره ای و ثبتی ما مطلع شوید.

ثبت شرکت با مسئولیت محدود

اگر به دنبال ثبت راحت ترین شرکت با تشریفات قانونی حداقلی هستید. ما شرکت با مسئولیت محدود را به شما پیشنهاد می نماییم. این شرکت اقلاً با دو شریک و سرمایه ای به میزان صد هزار تومان قابل ثبت است. و مسئولیت هر یک از شرکا نسبت به طلب های شرکت صرفاً به میزان سهم الشرکه آنها در شرکت خواهد بود. و از اموال شخصی خود درمقابل طلبکاران مسئول نیستند. 

ثبت شرکت سهامی خاص

اگر سهامداران شرکت متعدد باشند و شرکا قصد نظارت دقیق بر عملکرد هیات مدیره و مدیران عامل شرکت داشته باشند. شرکت سهامی خاص  به شما پیشنهاد می شود. در شرکت سهامی خاص اقلاً باید ۳ شریک وجود داشته باشد. و دو بازرس اصلی و علی البدل تعیین شوند.

شرکت تعاونی

چنانچه قصد دارید فعالیتتان را قالب شرکت تعاونی اعم از تولیدی و توزیعی  انجام دهید. در کنار شما هستیم .تاسیس شرکت تعاونی دارای امتیازات ویژه ای است که در ادامه توضیخ داداه شده است .جهت ثبت تخصصی تعاونی ها با ما در تماس باشید.

ثبت موسسه

ثبت انواع موسسات غیر تجاری در سریع ترین زمان ممکن در  در تخصص ماست. اگر قصد انجام امور غیر بازرگانی را دارید. به عنوان مثال خدمات آموزشی، مشاوره ای، امور حقوقی و داوری و موسسه خیریه از جمله فعالیت های غیر تجاری می باشند. که به عنوان موسسه قایل ثبت می باشند. موسسه با لااقل دو عضو و سرمایه یک میلیون ریالی قابل تاسیس می باشد. اصولاً برای ثبت موسسه به استثنا، برخ فعالیت ها نیاز به ارائه مجوز به اداره ثبت شرکت ها نیست.

شرکت سهامی عام

چنانچه قصد دارید سرمایه شرکت را از طریق پذیره نویسی در بورس تامین نمایید. باید شرکت سهامی عام را  انتخاب نمایید.شرکت سهامی عام چه قبل از ثبت و جه بعد از آن. مستلزم رعایت تشریفات قانونی خاص و نسبتاً پیچیده ای است. و باید مجوزهای مربوطه از مراجع ذیصلاح اخذ گردد. بدون تردید تاسیس شرکت سهامی عام به دلیل تشریفات قانونی متعدد. مستلزم مشاوره از وکلا و کارشناسان خبره در این حوزه می باشد. تا با مشکلات و موانع حقوقی مواجه نشده. و مسئولیت های حقوقی و کیفری به موسسین و مدیران در برابر سهامداران تحمیل نگردد.

شرکت تضامنی

شرکت تضامنی اغلب جهت انجام امور صرافی و بانکی به دلیل الزامات قانونی ثبت می شود. با عنایت بر اینکه در شرکت تضامنی شرکا در برابر طلبکاران شرکت علاوه بر میزان سهم الشرکه خود. از اموال شخصی خود نیز دارای مسئولیت تضمامنی هستند. ثبت این شرکت تضامنی جز در مواردی که قانوناً الزام بر ثبت آن وجود دارد پیشنهاد نمی شود. لذا قبل از انتخاب نوع شرکت میزان مسئولیت در شرکت باید مدنظر قرار گیرد. تا منجر به بروز ضرور زیان های ناخواسته به شرکا نگردد. طوری که نه تنها سرمایه خود در شرکت بلکه سرمایه شخصی نیز در معرض زوال قرار گیرد.

مراحل ثبت شرکت

مراحل ثبت شرکت

صفر تا صد مراحل ثبت شرکت توسط وکیل برند انجام خواهد شد. کافیست با تماس با شماره  ۴۴۴۰۵۰۱۶ یا از طریق پنل مشاوره آنلاین درخواست خود را ما اعلام فرمایید و صرفاً با ارائه تصویر شناسنامه و کارت ملی و امضای اوراق مربوطه نسبت به ثبت شرکت خود اقدام نمایید. لازم به ذکر است در صورت انعقاد قراراداد با ما، ضرورتی به حضور شما در انجام مراحل ثبت شرکت در ادارات مربوطه نخواهد بود. و وکلای شما پیگیر روند کار شما خواهند بود.

مرحله اول

درخواست متقاضی و انعقاد قرارداد (انلاین یا حضوری یا تلفنی)

مرحله دوم

ارائه مدارک و اطلاعات

مرحله سوم

امضا اوراق مربوط و وکالتنامه پس از تایید نام

مرحله چهارم

دریافت مدارک رسمی شرکت ثبت شده از ما

اقدام شخصی جهت ثبت شرکت

چنانچه قصد دارید شخصا نسبت به  انجام مراحل ثبتی اقدام نمایید.

با در نظر گرفتن نکات زیر مراحل  را به درستی طی نمایید:

اولین مرحله انتخاب نوع شرکت می باشد. در تعیین نوع شخصیت حقوقی شما می توانید از بین انواع شرکتها بسته به نوع فعالیت. تعداد اعضا و الزامات قانونی یکی از انواع شرکتها یا موسسه را انتخاب نمایید . 

دومین مرحله انتخاب نام شخصیت حقوقی یا شرکت خواهد بود. انتخاب نام شرکت  نیز مستلزم توجه به نکات بسیار مهمی است که در قسمت مفالات قابل ملاحظه می باشد.

سومین مرحله تکمیل اطلاعات و تنطیم اساسنامه و شرکتنامه یا تقاضانامه شرکت. و بارگزاری مفاد آن در سایت اداره ثبت شرکت های مربوطه می باشد. 

چهارمین مرحله در صورت تایید نام و پذیرش در اداره ثبت. ارسال مدارک از طریق باجه های پستی مربوطه در پاکت مخصوص به خود می باشد . 

پنجمین مرحله مراجعه حضوری به اداره ثبت شرکت ها و دریافت مدارک شرکت از با پرداخت هزینه های ثبتی می باشد. 
ششمین مرحله آخرین مرحله، پرداخت هزینه آگهی  در سایت روزنامه رسمی می باشد.

به نشانی www.rrk .ir و سپس انتشار آن در روزنامه رسمی می باشد.

هزینه ثبت شرکت

یکی از پارامترهای بسیار مهم و قابل توجه که متقاضیان ثبتی به دنبال اطلاع از آن هستند، هزینه ثبت شرکت می باشد. میزان این هزینه بستگی به نوع خدمات مورد تقاضای شما دارد. از جمله موارد تاثیرگذار بر هزینه ها می توان به نوع شرکت، تعداد افراد شرکا و هیئت مدیره، میزان سرمایه اولیه شرکت و هزینه آگهی های روزنامه رسمی و روزنامه کثیرالانتشار اشاره نمود. هزینه های ثبتی در این موسسه به صورت شفاف در قرارداد درج و تا پایان کار هزینه ای خارج از مبلغ مندرج در قرارداد از متقاضیان دریافت نمی شود. جهت کسب اطلاعات تکمیلی از هزینه ثبت شرکتها با توجه به خدمات و نوع شرکت درخواستی خود. با کارشناسان و مشاوران مجرب ما تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم ثبت شرکت

مدارک لازم ثبت شرکت با توجه به نوع شرکت، در برخی موارد جزئی، تفاوت دارد.

با سپردن امور ثبتی خود به ما دیگر نگران تامین مدارک لازم نباشید.

تنها با ارائه کارت ملی و شناسنامه اعضا شرکت شما به ثبت خواهد رسید.

سایر مدارک شرکت را کارشناسان ما به صورت تخصصی و قانونی تنظیم خواهند نمود.